TARBUD

Firma TARBUD rozpoczęła działalność w 1986 roku wykonując kompleksowe usługi remontowe dla klientów krajowych i zagranicznych.

Jednym z naszych stałych klientów jest Telekomunikacja Polska, dla której wykonaliśmy min.: Biura Obsługi Klienta, placówki administracyjne oraz centrale telefoniczne.

Dzięki doświadczeniu i skuteczności zyskaliśmy grono wiernych klientów, co potwierdzają liczne referencje i zrealizowane obiekty o różnym przeznaczeniu.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług remontowych w terminie, co uzyskujemy dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, jak również wdrażaniu nowoczesnych technologii, które pojawiają się na rynku. Dzięki naszym fachowcom i wykorzystywaniu najlepszej jakości materiałów zyskaliśmy wiarygodność, którą w dalszym ciągu zamierzamy umacniać.

Podstawą firmy TARBUD jest profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane usługi remontowe. Naszym priorytetem jest również dostosowywanie oferty, cen i technologii do zmieniających się warunków na rynku i tym samym rosnących wymagań klientów. Dzięki tak sformułowanej koncepcji firma TARBUD oferuje wysokiej jakości usługi remontowe w przystępnej cenie.

PARTNERZY